Jabse Ink Home
804 
 Ink Home • Jabse •
  ВходПишиRSS КалендарКапсулиАвтори 804 • Статии 30123 • Коментари 1430  
аз мога повече | дистанционно обучение | ЦПО "Онлайн" | онлайн | microsoft | sql | linux | курсове | бижута | системно администриране | cisco | java | vmware | дистанционно | онлайн магазин | София | Magniflex | безплатна доставка | здраве | www.lekuva.net | промоция | iSleep | хамали |
Най-четени : днес • вчера • 7 дни • 30 дни • случайна история • статия на деня

Микрослушалка в шапка

   от 07-11-2012 21:51 Микрослушалка в шапка : Jabse.InK (5.4/10) 160
Микрослушалка в шапка


Микрослушалка в шапка

Небрежно поставена микрослушалка в шапката може да свърши не по-лоша работа от професионален агент, защото директно се получава необходимата информация и не се губи излишно време. Използват се най съвременни тенологий за микрослушалките, така че да не могат да бъдат забелязвани.

На много места където е прието да се носи шапка може да се използва шапката за СРС като всичко остава незабележимо. Обикновенно това е разходка с приятели, или с куче където след това небрежно се получава среща с познати и приятели, или с подходящия човек за шпиониране.

Предимството в шпионирането е че винаги можете да изпреварите конкурентите си в някакъв бизнес, с подходяща информация която е много важна за вашич бизнес. Също така при охранители може да има голям ефект от микрослушалка в шапката. Със СРС получавате навреме важна инфомация, след което имате време да прецените какви действия да предприемете.





автор : (гост) [email protected] • 0 коментара • 535 прочитания • 194 уникални

таг : Микрослушалка в шапка Микрослушалка шапка Микрослушалка шапка




Коментар :


Твоето име : Вход

Въведете числото : cтo и oceмдeceт      


© Jabse 2026 • eServiceinfo.com • onTap.bg • PoBlizo.com •